Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, bölgemizde her biri kendi alanında uzman, sektörün öncü isimleri tarafından 2017 yılında 3568 Sayılı meslek yasamız ve 660 Sayılı kararname kapsamında kurulmuş olup, güçlü ve deneyimli kadrosu ile firmalara mali konularda danışmanlık ve Bağımsız Denetim alanında hizmet vermeye başlamıştır. BOSS Uluslararası Bağımsız Denetim olarak, firmanızın mevcut sorunlarına hızlı, akılcı ve kalıcı çözümler üreterek, uluslararası kalitede bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız denetim kadrosunda yeterli sayıda bağımsız denetçi, mali müşavir ve uzman personel çalışmaktadır. Firmamız alanında uzman hukukçular, yeminli mali müşavirler tarafından siz değerli müşterilerimize denetim, danışmalık, eğitim ve hukuki konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Şirketimiz, ulusal ve uluslararası bağımsız denetim standartlarına göre bağımsız denetim hizmetlerinin yanı sıra vergi ve diğer mali mevzuat hakkında gerçek ve tüzel kişilere finansal danışmanlık ve iç denetim hizmetlerini sunmaktadır.

Her türlü soru, görüş öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.